Artur Zawadzki – fotoreporter, pracuje dla Agencji Fotograficznej „Reporter” od 2015 r. Zajmuję się fotoreportażem artystycznym, prasowym i biznesowym. Obsługuję fotograficznie większość ważnych, unikalnych, medialnych wydarzeń w kraju.

Potrafię zatrzymać w kadrze najistotniejsze chwile, jest na bieżąco tam, gdzie tworzy się historia. Moje fotografie są często wykorzystywane w wiodących tytułach prasowych.  Pracuję również w Studio fotograficznym gdzie wykonuję sesje fotograficzne.  Zakres to sesje wizerunkowe, biznesowe, rodzinne, akty, kulinarne. 

Pierwsze zdjęcia wykonałem na kliszy. Moje początki jako fotografa to pierwsze próby fotografowania za pomocą SMIENY 38n. w lakierowanej brązowej skórze.

Kolejnym aparatem był Zenith (pierwsze lustro na kliszy). Potem zacząłem wywojowywać zdjęcia. Na szczęście ojciec w pracy miał ciemnie, do której miałem swobodny dostęp.

Pasja trwała kilka lat, potem była długa przerwa. Od 2015 zacząłem pracę jako fotograf i fotoreporter. Wykonuję sesje zdjęciowe dla klientów indywidualnych, reportaże fotograficzne dla agencji. Pierwszymi obierkami mojej pasji były mosty, drzewa, ptaki, dopiero potem nabrałem odwagi aby fotografować ludzi.

W tym momencie zajmuję się fotografią już od około 20 lat; w tym czasie wykonałem ponad 12000 sesji (wliczając zlecenia agencyjne). Oznacza to że fotografowałem ponad 50 tysięcy osób!

Zapraszam przed mój obiektyw!

Artur Zawadzki foto 150x150 1
Ta strona używa plików cookies.    Jak wykorzystujemy Cookies
Więcej
AKCEPTUJĘ