Sesje zdjęciowe ze stylizacją i makijażem, dla osób indywidualnych

Kim jest moja typowe klientka? To pewna siebie i otwarta kobieta, która wie czego chce!

Traktuje zdjęcia jako terapię, środek do celu lub idealną przerwę w pracowitej codzienności.

kobieta płci żeńskiej, 18-36, pewna siebie i wie co chce lub traktuje zdjęcia jako terapia, chce uwierzyć w siebie

sesje zdjęciowe ze stylizacją

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Sesja zdjęciowa ze stylizacją i profesjonalnym makijażem w studio

Sesja z doborem stylizacji, z podanymi przez niego wcześniej rozmiarami, stylu ciuchów jaki lubisz, z możliwością zróżnicowanego makijażu od bardziej stonowanego czy mocny, typowy makijaż sesyjny.

Zakres sesji może być dowolny – portret, akt lub bielizna

Klienta może poznać swoje mocne strony, otworzyć się, nabrać pewności siebie

sesja zdjeciowe ze stylizacja2

Sesje fotograficzne – co wchodzi w skład usługi?

Sesja zdjęciowa to kompleksowa usługa, która składa się z kilku części. W ich skład wchodzą

 • rozmowa przed sesją
 • stylizacje dostosowane do Twoich rozmiarów butów i ubrań
 • przygotowanie sesji w określonym stylu
 • przygotowanie akcesoriów (jak płatki róż)
 • przegadanie pomysłów klienta, możliwość obejrzenia stylizacji i przygotowanie setów, możliwość wyboru tych w których klientka będzie się najlepiej czuła
 • profesjonalny makijaż
 • wykonanie zdjęć zgodnie z pomysłami klienta oraz propozycjami fotografa
 • wspólne przejrzenie zdjęć z klientką
 • pakiet zdjęć (8-10 zależnie od opcji)
 • obróbka zdjęć
 • możliwość wykonania wydruków na życzenie klientki

Do czego przydadzą Ci się zdjęcia?

Dobre zdjęcia – do czego są potrzebne?

 • mając świetne foty, możesz je wrzucić na portal randkowy i zawierać nowe znajomości
 • użyć w mediach społecznościowych
 • użytek prywatny
 • prezent dla mężczyzny
 • powieszenie w sypialni
 • dla własnego podbudowania się
 • na życzenie klienta mogę umieścić jego zdjęcia w agencji fotograficznej East News

Jak zamówić?

 1. Znajdź mnie przez tą stronę, Instagrama, Facebook lub z polecenia!
 2. Napisz lub zadzwoń
 3. Omówimy szczegóły i zakres sesji i dogadujemy warunki współpracy.
 4. Następnie omawiamy pomysły i ustalamy szczegóły sesji.
 5. Stylizacje w odpowiednim rozmiarze będą czekać na Ciebie na sesji
 6. Pracujemy na sesji i omawiamy zdjęcia
 7. Do 14 dni otrzymujesz gotowe zdjęcia
 8. Ze zdjęciami dostajesz możliwość wygodnego domówienia wydruków w dowolnym rozmiarze

Sesje zdjęciowe ze stylizacją – najważniejsze informacje

W ramach sesji zdjęciowej możesz zobaczyć się w zupełnie innym świetle. Dobór odpowiedniej stylizacji pozwala wykonać sesje tematyczne. Ponadto dzięki odpowiednim ciuchom możesz podkreślić swoją osobowość. Jak zatem może wyglądać sesja zdjęciowa ze stylizacją i czy trzeba się do niej przygotować?

Gdy trudno Ci się zdecydować

Każda osoba, a może raczej kobieta, często przed wyjściem wypowiada słynne już słowa: „Nie mam się w co ubrać”. Co więc zrozumiałe jeszcze trudniej jest jej znaleźć stylizację, w której zaprezentuje się podczas sesji zdjęciowej. Ale tak przecież nie musi być i właśnie dla takich niezdecydowanych osób sesja zdjęciowa ze stylizacją jest naprawdę świetnym rozwiązaniem. Fotograf dobierze outfit, dzięki któremu będzie można uzyskać zamierzony efekt bez spędzania wielu godzin przed lustrem. Warto pamiętać, iż właśnie dzięki odpowiedniej stylizacji można osiągnąć wybrany przez siebie wizerunek. Zatem nie warto zastanawiać się, gdyż rzeczywiście taka sesja będzie optymalnym wyborem. Oczywiście na tym jej zalety się nie kończą, gdyż każda stylizacja dobierana jest indywidualnie i od zera. Zyskacie więc pewność, że będziecie się prezentować jak przysłowiowe milion dolarów i rzeczywiście dzięki temu, że klientka otrzyma już wybrane ubrania, zyska znaczącą pewność siebie, a efekt finalny będzie na najwyższym poziomie.
Można zdecydować się np. na sesję zdjęciową w wersji casualowej, formalnej, smart casualowej, z wykorzystaniem ciuchów zgodnych z bieżącymi trendami. Oczywiście można również postawić na sesję ze stylizacją na gwiazdę czy sensualną. W każdym tym przypadku wszystkie walory Waszego ciała zostaną podkreślone.

AZR 6194 1

Przygotowanie do sesji zdjęciowej ze stylizacją

Umawiając się na sesję zdjęciową ze stylizacją możesz wybrać miejsce sesji lub zdać się na doświadczenie fotografa. Sesja zdjęciowa ze stylizacją może odbywać się w studio, ale i w plenerze. Owe tło może doskonale pasować do stylizacji, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z taką nawiązującą do innych dekad czy nawet wieków. Przede wszystkim na sesję zdjęciową ze stylizacją nie musisz przygotowywać żadnych ciuchów. To fotograf zadba o ich wypożyczenie. W przypadku sesji inspirowanych minionymi wiekami można posiłkować się kostiumami teatralnymi albo wypożyczalnią tego rodzaju ubrań. Znacznie łatwiej jest oczywiście w przypadku sesji dotyczącej ubiegłych dekad, bo w tym przypadku można wypożyczać ubrania choćby z dobrej jakości second handów. Na miejscu sesji do dyspozycji jest makijażystka, która wykona makijaż pasujący do danej stylizacji.

Jak wygląda sesja zdjęciowa ze stylizacją?

Fotograf wykonuje serię zdjęć w różnych stylizacjach i z wykorzystaniem różnego tła. Oczywiście modelka musi w pełni zaufać fotografowi. Istotne znaczenie ma to, by poczuć się na sesji komfortowo. Fotograf tworzy przyjazną atmosferę i stara się, aby w trakcie sesji nie było żadnego napięcia i stresu. Oczywiście masz wpływ na dobór stylizacji do sesji i jeśli czujesz się w czymś niekomfortowo, to możesz wybrać inne rzeczy. Nie możesz jednak z góry uprzedzać się do pewnych rozwiązań, bowiem w takiej sesji chodzi o to, by wyglądać zupełnie inaczej niż na co dzień. Poza stylizacją i makijażem duże znaczenie ma także fryzura i tutaj możemy wykorzystać różnego rodzaju peruki, bo to szybkie i dobre rozwiązanie, a przy tym całość może prezentować się spójnie.

Kiedy sesja zdjęciowa ze stylizacją to dla Ciebie najlepszy wybór?

Tak naprawdę trudno doszukać się wad sesji zdjęciowej ze stylizacją, bo tych wad zwyczajnie nie ma. W końcu czy może być łatwiej, gdy czujesz się zadbana od A do Z, gdyż zostanie dla Ciebie wybrana idealna stylizacja. Nie będziesz tracić czasu na zastanawianie się, czy może wybrać inną parę spodni bądź butów. Także Twój makijaż będzie perfekcyjny, a fryzura będzie stała w opozycji do bad hair day. Zatem nie warto dwa razy się zastanawiać, zaś warto skorzystać z takiej opcji, która sprawi, że będziecie zadowoleni z tego, jak wyglądacie i aż trudno będzie Wam uwierzyć, że to właśnie Wy.

Ta strona używa plików cookies.    Jak wykorzystujemy Cookies
Więcej
AKCEPTUJĘ